Daria Ligierska

W moim życiu konie są odkąd sięgam pamięcią, przechodząc z pokolenia na pokolenie. Za czasów mojego dzieciństwa nie było dużego wyboru stajni. Miałam jednak szczęście uczestniczyć w życiu stajni sportowej zajmującej się głównie powożeniem, nieopodal mojego domu. Jeśli zdarzyła się okazja, jeździłam do różnych innych ośrodków jeździeckich zdobywając doświadczenie. Prowadziłam kilka ośrodków zajmując się nie tylko końmi, ale także marketingiem. Byłam beraiterką, luzaczką, zawodnikiem itp. Przerobiłam wiele stylów jeździeckich, od powożenia przez western do skoków i ujeżdżenia przeplatanych naturalem. Każdy nauczył mnie wiele i w pracy z końmi staram się wykorzystywać z każdego choć niewielką część, tworząc swój indywidualny program treningowy dopasowany do konia i jeźdźca. Staram się poszerzać swoją wiedzę w miarę możliwości, szkoląc się cały czas. Na co dzień zajeżdżam i trenuje konie oraz jeźdźców.
Od kilku lat czynnie jestem masażystą ludzi oraz zwierząt w Polsce i za granicą. Pracuję z dziećmi i osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi.
Od niedawna pogłębiam wiedzę w kierunku psychologi z naciskiem na psychologię sportu oraz zoopsychologi.
Posiadam brązową i srebrną odznakę jeździecką, uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna i hipoterapia.
Zapraszamy do korzystania z usług masaży dla koni świadczonych przez Darię informacje w linku: