Finał Pucharu i Mistrzostwa Wielkopolski w Ujeżdżeniu ZR

Data imprezy: 08.10.2017 rok godz.9.00

Organizator: Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa Rychlik 23, 64-980 Trzcianka, 508-246-430

Zapraszamy na Finał Pucharu Wielkopolski oraz Mistrzostwa Wielkopolski w Ujeżdżeniu w Rychliku , którym towarzyszyć będą otwarte zawody regionalne.

Kalendarz Pucharu: Wielkopolski Związek Jeździecki ustalił terminy rozgrywek (4 eliminacje i Finał). Liczą się wyniki z 2 eliminacji i Finału!
I Eliminacja PW 22.04.2017 Jeziorki (pow.leszczyński, gm.Osieczna)
II Eliminacja PW 06.05.2017 Barczyzna (pow.wrzesiński, gm.Nekla)
III Eliminacja PW 08.07.2017 Łopuchowo (pow.poznański, gm.Murowana Goślina)
IV Eliminacja PW 19.08.2017 Poznań Wola (miasto Poznań)
 Finał Pucharu i Mistrzostwa Wielkopolski w Ujeżdżeniu ZR 08.10.2017 Rychlik (pow.czarnkowsko-trzcianecki, gm.Trzcianka)

W dniu 8 października w miejscowości Rychlik odbył się Finał Pucharu i Mistrzostw Wielkopolski w Ujeżdżeniu, któremu towarzyszyły otwarte zawody regionalne. Organizatorem przedsięwzięcia był Klub Jeździecki „Leśna Podkowa” oraz Wielkopolski Związek Jeździecki. Mimo deszczowej pogody, zgromadzona publiczność mogła podziwiać piękne konie w ruchu, dostojnych jeźdźców oraz eleganckie amazonki aż w 49 przejazdach.

Zawodnicy rywalizowali w 8 konkursach podzielonych na 4 kategorie: Juniorów i Juniorów Młodszych na Dużych Koniach, Seniorów, Juniorów na Kucach oraz Młodzików.

Zwycięzcy oprócz uznania i gratulacji otrzymali puchary, flots oraz bardzo ciekawe nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów: Wielkopolski Związek Jeździecki, Klub Jeździecki „Leśna Podkowa”, Salon Jeździecki Pegaz, You&Your Horse, True Rider, Szkółka Mareckich, Equerry, Dolina Noteci, Akademia Jeździecka, Sklep Plus Minus, Piekarnia Bochenek.

W konkursie nr 1 /D-2/ wygrała Klara Woźnicka na koniu Roger, druga była Natalia Głębowska na koniu Korida-P, a trzecie miejsce zajęła Marika Jankowiak na koniu Ferrero. Konkurs nr 2 /D-3/ wygrała Klara Woźnicka na koniu Roger, druga była Natalia Głębowska na koniu Korida-P, a trzecie miejsce zajęła Janina Roemer na koniu Cyceron. Wyniki konkursu nr 3 /C-2/ i nr 4 /C-4/ prezentowały się następująco: pierwsze miejsce zajęła Jagienka Łukomska na koniu Adorator, drugie również Jagienka Łukomska na koniu Flying Dancer, a trzecia była Zofia Czwojdrak na koniu Genghis Khan. Konkurs nr 5 /P-6/ i 6 /P-4/ wygrała Dominika Henzel na koniu KWD Raudhetta We, druga była Anna Hałasowska na koniu Goldwind Empire’s Power Of Nat, a trzecia Zuzanna Augustyniak na koniu Gabon. Konkurs nr 5a /P-6/ wygrała Magdalena Zielińska na koniu Folker 2, druga była Jadwiga Lester na koniu Chou-Chou, a trzecia była Zofia Joanna Reroń na koniu Odyseusz. Konkurs nr 6a /P-4/ wygrała Magdalena Zielińska na koniu Folker 2, a druga była Jadwiga Lester na koniu Chou-Chou. Konkurs nr 7 /L-6 RK/ oraz nr 8 /L-2 RK/ wygrała Maria Karnabal na koniu Antony Hopkins, drugie miejsce zajęła Natalia Głowacz na koniu Szaman, a na trzecim stopniu podium stanęła Zuzanna Szeszuła na koniu Leon.

Dziękujemy KLUBOWICZOM, sponsorom, sędziom, firmie zmierz czas dzięki Wam mimo wielu przeciwnościom organizacja imprezy przebiegła w miłej, sprawnej atmosferze!