III Święto Konia ZT i ZP

III Święto Konia ZT i ZP

W dniu 21 czerwca 2015 roku w Rychliku na terenie Gospodarstwa Agroturystycznego Leśna Podkowa, w bardzo deszczowej i zimnej aurze odbyły się Zawody w Skokach  i w Powożeniu- III Święto Konia.

Pomimo niesprzyjającej pogody do Leśnej Podkowy ku naszemu zaskoczeniu przybyła spora ilość zawodników, którzy łącznie odbyli 112 przejazdów w czterech konkursach:

Konkurs nr 1 klasy mini LL – ,,O nagrodę Starosty Czarnkowsko-Trzcianeckiego”
Konkurs nr 2 klasy LL – ,,O nagrodę Nadleśniczego Trzcianki”
Konkurs nr 3 klasy L – ,,O nagrodę Burmistrza Trzcianki”
Konkurs nr 4 klasy L1 – ,, O nagrodę Łowczego Okręgowego PZŁ w Pile”
W zawodach w Skokach,Klub Jeździecki Leśna Podkowa reprezentowany był przez następujących zawodników: Sylwia Klessa, Klaudia Spychała Marta Schulz, Weronika Odwrot, Natalia Gadomska, Milena Szkyrpan, Mariusz Szkoda, Alicja Krzywonos, Karolina Krzywonos i Joanna Krzyżostaniak.

Ponadto po raz pierwszy w Leśnej Podkowie odbyły się zawody w Powożeniu ,,O nagrodę Prezesa Klubu Jeździeckiego Leśna Podkowa”.
W konkursie tym wzięły udział trzy drużyny wśród których w barwach Klubu Jeździeckiego Leśna Podkowa zadebiutował gospodarz zawodów Piotr Podskarbi z Mariuszem Szkoda, który był jego luzakiem.
Konkurs ten przebiegał w tle gorącego aplauzu publiczności a parkour Leśnej Podkowy okazał się doskonale przygotowany również pod taki typ zawodów.
Mamy nadzieje, że zawody w Powożeniu wpiszą się na stałe w program Święta Konia i będą cieszyły się dużym zainteresowaniem drużyn.
Na zakończenie zawodów zostały wręczone pamiątkowe dyplomy dla sponsorów, którzy zaszczycili nas swoją obecnością podczas zawodów:
– Nadleśniczy Trzcianki Roman Bartol,
– Łowczy Okręgowy PZŁ Sławomir Jaroszewicz

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Naszym sponsorom:
– Szkółka Mareckich, która zadbała o piękny wygląd naszego parkuru
– Sklep Plus Minus Trzcianka,
– Tomasz Zaranek,który był sponsorem zabiegów w konkórsach L i L1, bezpłatnie możnabyło zasięgnąć fachowych porad naszych wierzchowców
– Pavo,
– Terminarze,
– Akademia Jeździecka zaprzyjaźnione wydawnictwo fachowych książek
Wszystkim sponsorom gorąco DZIĘKUJEMY za WSPARCIE, dzięki któremu udało nam się profesjonalnie zorganizować zawody i ufundować zawodnikom atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Podczas zawodów na przybyłych gości czekało stanowisko Eldorado sklep jeździecki, Stoisko z kapeluszami, torebkami, poduszkami, Stoisko Tomasz Zaranek osteopata, masaż koni na którym udzielono bezpłatnych konsultacji a także stanowisko z malowaniem twarzy dla najmłodszych.

Wyniki:
Wyniki mini LL
I Miejsce- Julia Kulawińska JKS Karolewko
II Miejsce-Adrianna Lisowska
III Miejsce-Sylwia Klessa KJ Leśna Podkowa

Wyniki LL
I miejsce Dominika Kwiatkowska Stajnia Anielin
II miejsce Kinga Polzin Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
III miejsce Anna Piwońska Stajnia Oxer Paruszka

Wyniki L
I miejsce Daria Wachowska SK Analop
II miejsce Robert Gilewicz Stajnia Drawsko Pomorskie
III miejsce Sylwia Sieinska Stajnia Dąbrowski Trzebicz

Wyniki L1
I miejsce Daria Wachowska SK Analop
II miejsce Sylwia Sieinska Stajnia Dąbrowski Trzebicz
III miejsce Anna Piwońska Stajnia Oxer Paruszka

Wyniki- Zawody Towarzyskie Powożenie
I miejsce Jarek Pojasek/Radosław Klartt JKS Karolewko
II miejsce Tomasz Chabowski/Sylwia Lenga
III miejsce Piotr Podskarbi/Mariusz Szkoda KJ Leśna Podkowa

Dziękuję wszystkim!!!!!!!p.Piotrowi Helon za sprawną i fachową obsługę sedziowska,w szczegolnosci Asi za wszystko ,Sylwii za ostatnie dociągnięcia ,Marii za smak artystyczny dodany przez ciebie i ogromne zaangażowanie w tworzenie , Klaudii za pomoc w przygotowaniu koni,Weroniczce za zaangażowanie,Natalce za opiekę nad klubowiczami by nikt się nie obowiał, Reni i Oli za sprawne działanie w biurze zawodów, Całej zgranej ekipie stoiska,WSZYSTKIM wolontariuszą którzy dbali o parkur i obejście,Patrykowi i Milenie za oprawę graficzną,Emilii za krzaczki które rozswietlily w ten deszczowy dzien parkur i otoczenie,sprzedawcą ze stoisk za uśmiech, sponsorom za to że zawsze mogę na nich liczyć ,zawodnikom za przyjazd na III ŚWIĘTA KONIA!

Do zobaczenia na następnych zawodach we wrześniu 2015!!!!!!!